Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Žádost o prává hráče Ajs (Po druhé)


Aesi533Žádost o prává hráče Ajs (Po druhé)
#1
Časová flexibilita : Již né tak perfektní aktivita, ale to chci napravit a být opět více aktivní

V.A.C ochrany : Dosud žádný V.A.C ban a žádné jiné postihy.
Spolupráce : Jsem velice toxický a snažím se vše vyřešit v absolutním chaosu.
Vlastní uvažování : Jsem samostatný a dokážu většinou  samostatně uvažovat.


Pokročilé informace.
Jméno : Karel Nesměrák.
Věk : 18 let.
SteamID : STEAM_0:0:158582553
Odkaz na Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198277430834/


Zkušenosti.
Zkušenosti na CS:GO server : Tak na CS:GO serverech mám zkušenost. Tak i na Counter : Strike 1.6 Jsem byl administrátorem na JB serveru.
Půl roku zkušeností na Hexagon Gaming (post : administrátora) + pár let Administrace přímo na tomto serveru.
Název serveru a zkušenosti : Jak jsem již psal v předcházející otázce, ano na serveru 1.6 ale název serveru si již nepamatuji. CSGO snad ani psát nemusím.
Důvod návratu: Za menší dobu jsem si začal říkat že bych se vrátil, protože mi začali chybět lidi na tomto serveru, tak rovněž mi začalo chybět postrčení lidí k čtení a dodržování pravidel určené na tomto herním portále. Tímto tedy žádám o naverbování zpět na svou starou pozici. 
HeartDěláš tlaky na hlavu, stresy stresy dělášHeart
Aesi
#2
Zdravíčko Aesi a jeho lak na vlasy created by Kubad xd

No nebudeme to tu zdržiavať a pustíme sa rovno k veci

Klady:
- znalosť pravidiel
- hranie jak za CT tak T
- aktivita ( zlepšila sa od minula  Big Grin)
- skúsenosti ( jak za starého Hexcomu tak aj počas pôsobenia na Kubad.eu
- snaha dokázať, že stále medzi nás patríš a dokázať, že sa aktivita zlepšila 
- vždy keď som bol na servery a  keď niekto potreboval s niečím pomôcť tak si mu s radosťou poradil a oboznámil danú osobu s tým      ako to tu u nás chodí
- vodcovská povaha 
- hráčov sa za každú cenu snažíš zabaviť 
Zápory:
- až moc toxický ( ale to by si nebol ty takže na to sme zvyknutý )
Záver:

Podľa môjho názoru Aesi sa môže vrátiť na svoju starú pozíciu akožto Admin Stará Elita pretože predpoklady na to .
SKAP FEŤÁK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Heart LostmanTV Heart
#3
Tohle je jedna z mála žádostí kde se vyjádřím už jen jak dokazuje banlist za posledních pár dní tak 1 den = 1 ban neustále nadávky v logu jak detekované tak i ty které Alfonz nedetekuje. 

Dle mého na to nemá a už vůbec ne na tu starou pozici a pokud ho příjemem bude to akorát dělat negativní reklamu.

Show Content
Cokoliv co si potřeboval a zapomněl si nebylo důležité a nebo to bylo smrtelně důležité a zase si něco posr*l. - Kubad 2019
#4
Čau Ejsy
 
Klady:
+ Znalost pravidel 
+ Hraní za CT-T
+ Aktivita se poslední dobou dost zlepšila
Dokáže vyřešit problémy jednoduše a bez zbytečných řečí kolem
+ Je to frajer, naopak se počet hráčů napojených na serveru vždy zvýší po jeho příchodu a nemyslím si že dělá serveru negativní reklamu
 
Zápory:
Jiný level toxicity toto ale přemýšlela jsem že to napíšu do kladů
- Má nějaké nesmyslné problémy s discordem
 
Závěr:
Ráda uvidím Aesiho v a-teamu pokud si opraví discord a bude lépe vycházet s Alfonzem. 
Nedělá mi problém aby se vrátil na pozici staré elity.
p.s.
nedělej stlaky
#5
 —⠀ A E S I⠀—
 
 
╱╲
      
 Pravidla zná dobře
 Časté Wardenování
 Aktivita po otevření náboru docela dobrá
 Nedělá mu problém vysvětlit pravidla
 
- Chováním se lehce vyrovná jiným osobám v současném a-teamu, takže nevidím důvod ho nepřijmout jenom kvůli toxicity. Ještě když beru v potaz, že jsem většinu banů za nadávky zavinil já. -
 
Aktivita před náborem nulová 
 
╲╱
 
 
⠀ S O U H R N
 
╱╲
 
Aesi na admina má a když zmírní toxicitu, tak nevidím problém na pozici Admin Stará Elita.
 
Si vis pacem, para bellum.
#6
Takže milý Aesi  Cool

Klady:
znalosť pravidiel
+ hranie za CT aj za T
+ dlhoročné skúsenosti
+ zlepšenie aktivity

Zápory:
- aktivita pred náborom skoro nulová
- je toxický ( dokonca viac ako súčasní admini ( ͡~ ͜ʖ ͡°) 

Záver:
Aesiho rád uvidím späť v A-teame, lebo predpoklady na to má.
Si slabý, snaž sa viac !
#7
Pan (mám v pič.) Aesi
 
 ╱╲
 
Jsou to 2 týdny co jsi mě chtěl přesvědčit, že to myslíš vážně a řekl si: Udělám vše.
Po pár dnech ti odepsal Kubad a s tím co napsal jsem měl chuť tě rovnou zamítnout, vím že jsi vulgární, i tak mě to dost zklamalo.
Naštěstí mi hodně lidí z A-teamu i ze serveru řekli ať počkám.
 
  Musím říct, že si mě velice překvapil, od Kubadova banu, jsi se zamyslel a přestal si psát a mluvit sprostě. Několikrát ses i omluvil.
  
╲╱
  
Závěr
Nemyslím si, že bys dělal špatnou reklamu serveru na to jsme tu přijali horší lidi, kteří nebyli toxický a dost věcí zničili.
Ode dneška budeš admin, vrácen na svojí pozici, ale nesmíš minimálně 2 měsíce být vulgární na serveru (psát i mluvit). Pokud to porušíš tak ti bude odebrán admin.
Věřím, že to zvládneš a vítám tě zpátky jsi PŘIJAT.
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh